Kiire abi Ukrainale: Schwarz Grupp annetab 10 miljoni euro väärtuses tooteid

04.03.2022 | Tallinn

Annetus Ukrainale

Schwarz Grupp on jahmunud Ukrainas toimuva pärast. Vastutustundliku kaubandusettevõtte jaoks on sellisel keerulisel ajal oluline õiglaselt käituda ja täita ühiskonna seatud ootusi. Esmatähtis on praegu kiire ja bürokraatiavaba abi. Seetõttu on Schwarz Grupp koos oma jaemüügiüksustega Lidl ja Kaufland teinud kriisi algusest peale koostööd erinevate kohalike abiorganisatsioonidega ning teinud rahalisi ja materiaalseid annetusi juba 3 miljoni euro väärtuses. Seda toetust suurendatakse nüüd 10 miljoni euroni – varustame Ukraina piiri lähistel asuvaid pagulasi kaua säiliva toidu, kodutekstiilide, hügieenitarvete ja muude hädavajalike toodetega nii kiiresti kui võimalik.

Lidlist

Jaemüügifirma Lidl, mis on osa Schwarzi jaekontsernist, mille peakontor asub Neckarsulmis, on üks juhtivaid ettevõtteid toiduainete jaemüügisektoris Saksamaal ja Euroopas. Lidl on esindatud 32 riigis üle maailma ning haldab 12 000 kauplust ja enam kui 200 logistikakeskust 31 riigis.

Odavpoeketina pakub Lidl oma klientidele optimaalseimat hinna-kvaliteedi suhet. Lihtsus ja protsessidele orienteeritus juhivad igapäevategevusi nii kauplustes, logistikakeskustes kui teistes üksustes. Standardiseeritud protsesside kavandamise ja struktuurse ülesehituse eest on vastutav Lidl Stiftung, mille peakontor asub Neckarsulmis.

Lidlis töötab üle 360 000 töötaja. Tööd Lidlis iseloomustab dünaamilisus ja õiglus omavahelistes suhetes, mille väljundiks on tugevad meeskonnad üle maailma.

Igapäevategevustes võtab Lidl vastutuse inimeste, ühiskonna ja keskkonna eest. Lidlis tähendab jätkusuutlikkus oma kvaliteedilubaduse täitmist iga päev.

Jaekontserni Schwarz Grupi käive 2021. aastal oli 133,6 miljardit eurot.

Pressikontakt

Korporatiivkommunikatsiooni osakond
press@lidl.ee

Kategooria


Jaga

Vaata lisa