Map

Meist

Lidl on edukas jaemüügikett, mis on Euroopas üle 40 aasta hoogsalt laienenud. Tegutseme 32 riigis üle maailma ja pakume kvaliteetseid toidu- ja tööstuskaupu parimate hindadega rohkem kui 11 200 kaupluses. 

Customer

Kõrgeim kvaliteet madalaima võimaliku hinnaga

Pakume meie klientidele kvaliteetseid ja värskeid tooteid parima hinnaga. Kõik meie töötajad aitavad kaasa Lidli visiooni elluviimisele luua klientidele mugav ostukeskkond ja lihtsustada poes käimise argirutiini.

Employee

Meie DNA

Odavpoeketina oleme lihtsad ja otsekohesed. Meie heade tulemuste aluseks on meie selged protsessid, mis omakorda panustavad meie jätkusuutlikku kasvu. Kõikides riikides iseloomustab Lidlis töötamist dünaamilisus, head tulemused ning üksteisest lugupidamine. Meie töötajate motiveeritus ja sujuv koostöö oma tarnijatega on meie edu alustalad.

Customer

Meie vastutus

Oma tegevuses peame alati oluliseks vastutustundlikku käitumist nii inimeste, ühiskonna kui ka keskkonna suhtes. Meie jaoks tähendab jätkusuutlikkus seda, et oleme iga päev pühendunud kõrgele kvaliteedile. Lidlis alustame alati oma tegevuste otsesest mõjust ja keskendume viiele valdkonnale: kaubavalik, töötajad, keskkond, ühiskond ja äripartnerid.

Employees

Sinu karjäär Lidlis

Oleme uhked oma saavutuste üle ja aitame üksteist alati, et muuta Lidl – nii meie rohkem kui 11 200 poodi, laod, kui ka peakontorid, iga päevaga veelgi paremaks. Leiad tugeva meeskonna, mis usaldab sinu võimeid ja väärtustab koostööd. Avasta ühe Euroopa suurima jaemüügiketi võimalused ja leia tööpakkumine siit!