Lidli pood

Tere tulemast Lidlisse

Keskendume ühistele väärtustele

Rahvusvahelise ettevõttena  vastutame mitte ainult heade majandustulemuste, vaid laiemalt kogu ühiskonna ees. Oleme veendunud, et edu ja vastutus on sama mündi kaks külge. Tegutsemine lihtsal ja kliendikesksel viisil. Ressursside vastutustundlik kasutamine ning lugupidav ja võrdsetel alustel suhtlus klientide, töötajate ja äripartneritega on meie igapäevase tegevuse alus.

Kõigil meie töötajatel, hoolimata sellest, kas nad töötavad kontoris, logistikakeskuses või kaupluses, on ühised väärtused ja motivatsioon Lidli paremaks muutmiseks. Meie igapäevatööd iseloomustab lühike otsustusprotsess ja selge ärimudel. Lidli jaoks on olulised märksõnad usaldusväärne koostöö, ausus ja kultuurilise mitmekesisuse austamine. Töötame järjepidevalt oma talentide arendamise nimel.

Lidli pood

Tunnustatud ettevõte

Me oleme võtnud endale majandusliku, sotsiaalse ja ökoloogilise vastutuse ning töötame iga päev enda ärimudeli parendamise nimel. Seda tõestavad Lidlile omistatud mitmed mainekad rahvusvahelised auhinnad.

Lidli poetöötaja

Auhinnatud kvaliteet

Lidl pöörab erilist tähelepanu kvaliteedile. Seda kinnitavad meie omamärgitoodetele antud mainekad auhinnad.

Lidl standardid

Selged reeglid ja kõrged standardid

Seaduse järgimine pole mitte ainult kohustus, vaid ka osa meie sisemisest arusaamast, kuidas asju tehakse. Kohandame oma tööprotsesse ja süsteeme pidevalt seadusandlusele vastavaks. Koostööd Lidliga iseloomustab kõrge usaldus ja ausus. Võtame iga rikkumist väga tõsiselt.

Lild mõju

Meie ettevõtte printsiibid

Rahvusvahelise ettevõttena oleme teadlikud oma tähtsusest ja mõjust ühiskonnale.

Lidl ajalugu

Meie ajalugu - edu tänu süsteemsusele

Juba 1930. aastatel Saksamaal toidu hulgimüüjana alustades oli meile selge, et enamik kliente hindab kvaliteeti ja värskust soodsaima hinnaga. Oleme uhked, et oleme madalate hindadega kauplustekett. Meiega ostlemine on mugav ja lihtne. Meid iseloomustab läbipaistev koostöö töötajate ja tarnijatega. Meie edu võti on standardiseeritud kaupluste süsteem, sealjuures pöörame erilist tähelepanu vastutusele töötajate ja keskkonna ees.