Lidl Store

Võta meiega ühendust

Klienditugi

Klientidele

Kas sul on küsimusi meie toodete, kaupluste lahtiolekuaegade kohta või otsid toodete kasutusjuhendeid? Nendele ja teistele korduma kippuvatele küsimustele vastuste leidmiseks külasta meie klienditeenindusportaali. Meie klienditoega saad ühendust võtta läbi kontaktivormi või telefoni teel.

Kassa

Tööotsijale

Soovid olla osa meie meeskonnast? Kas sulle meeldib haarata initsiatiivi ja julged võtta vastutust? Sel juhul oled õiges kohas! Me töötame koos dünaamiliselt ja oleme keskendunud lõpptulemusele, et jätkuks Lidli edulugu.

Meie edu aluseks on atraktiivsed töötingimusted ja vastastikune lugupidamine. Osana rahvusvahelisest ettevõttest saame pakkuda sulle piiramatuid kasvuvõimalusi. Meie juhid toetavad sind, et üheskoos saavutada ambitsioonikaid tulemusi. Lidl pakub karjäärivõimalusi erinevatel erialadel ja värbab hea meelega ka algajaid.

Media center

Meediale

Kas otsid Lidl Eesti kohta pressiinfot või pildimaterjali? Meie pressiruumist leiad kõik olulisemad uudised ja pressikontaktid.

Lidl kinnisvara

Kinnisvara

Meie kaupluste kontseptsioonid sobivad kõikjale, olgu selleks suurlinn või väiksem asula. Infot meie kaupluste kontseptsioonide kohta leiab Lidli kinnisvara lehelt.

Soovid meile kinnisvara müüa? Siit leiad kõik vajalikud kontaktid.

Tarnija

Tarnijatele

Kas soovid olla osa edukast jaemüügivõrgustikust ja pakkuda meile oma tooteid müügiks? Meie Lidlis usume, et ainult pikaajaline ja hästi toimiv koostöö võimaldab meil iga päev oma kauplustes klientidele pakkuda kõrgeimat kvaliteeti madalaima hinnaga. Võta meiega ühendust läbi kontaktivormi.

Customer Service Worker

Rekvisiidid

Lidl Eesti OÜ
Reg nr: 14131773
KMRK nr: EE101924962

A.H. Tammsaare tee 47
11316, Tallinn
E-post: info@lidl.ee
Pank: Swedbank AS
Konto EE44 2200 2210 7184 8614
SWIFT: HABAEE2XXXX