Lidl Eesti töötajad tegid lasterikastele peredele sadu kingipakke

Lidl Eesti töötajad kogusid ühiselt Eesti lasterikastele peredele 300 pühadepakki, millele ettevõte lisas omalt poolt veel 30 kasti erinevaid igapäevaseid tarbekaupu.

23.12.2022 | Tallinn

Lidli meeskond kingitustega.

Lidli meeskond kingitustega.

“Kogu Lidli meeskonna jaoks on koostöö Eesti Lasterikaste Perede Liiduga muutunud juba oluliseks traditsiooniks. Kuigi esimesed kauplused avasime Eestis alles sel aastal, oleme lasterikastele peredele ühiselt kinke teinud juba kolmed viimased jõulud,” sõnas Lidl Eesti kommunikatsioonijuht Katrin Seppel, kelle sõnul sai kolleegidega koos kokku pandud pakkidesse nii maiustusi, puuvilju kui ka kodumajapidamises vajalikku.

Lidl Eesti omalt poolt lisas eelmisel nädalal kingikoormasse veel 30 kastitäit erinevaid tarvilikke tööstuskaupu. “Lidli sortimendis on väga palju kvaliteetseid kodukaupu ja nii saatsime lasterikastele peredele sel korral näiteks riideid, jalanõusid, voodiriideid, kodumajapidamistarbeid, köögitarbeid- ja masinaid, aiatarbeid, jõulukaunistusi ja mänguasju,” lisas Seppel, kelle sõnul pandi sel aastal niimoodi ühiselt teele rohkem kui 10 000 euro väärtuses kingitusi.

Seppeli sõnul on traditsiooni juures kõige olulisem just kogu meeskonna ühine panus. "Neli tundi jutti kolleegidega ühiselt jõulukinke pakkida on ühendav ja mõnus tegevus, mis loob ka kontorikeskkonnas õige jõulutunde," kinnitas Seppel.

Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap rõõmustas Lidli kingipakkide üle: “Need kingipakid muudabki eriliseks see, et nende tegemisel on saanud kaasa lüüa Lidli töötajad. Mida rohkem on ühes toredas ettevõtmises osalejaid, seda laiemalt levib ka see unikaalne ja hindamatu head tegemise pisik.“

Lidlist

Jaemüügifirma Lidl, mis on osa Schwarzi jaekontsernist, mille peakontor asub Neckarsulmis, on üks juhtivaid ettevõtteid toiduainete jaemüügisektoris Saksamaal ja Euroopas. Lidl on esindatud 32 riigis üle maailma ning haldab 12 000 kauplust ja enam kui 200 logistikakeskust 31 riigis.

Odavpoeketina pakub Lidl oma klientidele optimaalseimat hinna-kvaliteedi suhet. Lihtsus ja protsessidele orienteeritus juhivad igapäevategevusi nii kauplustes, logistikakeskustes kui teistes üksustes. Standardiseeritud protsesside kavandamise ja struktuurse ülesehituse eest on vastutav Lidl Stiftung, mille peakontor asub Neckarsulmis.

Lidlis töötab üle 360 000 töötaja. Tööd Lidlis iseloomustab dünaamilisus ja õiglus omavahelistes suhetes, mille väljundiks on tugevad meeskonnad üle maailma.

Igapäevategevustes võtab Lidl vastutuse inimeste, ühiskonna ja keskkonna eest. Lidlis tähendab jätkusuutlikkus oma kvaliteedilubaduse täitmist iga päev.

Jaekontserni Schwarz Grupi käive 2021. aastal oli 133,6 miljardit eurot.

Pressikontakt

Korporatiivkommunikatsiooni osakond
press@lidl.ee

Kategooria


Jaga

Vaata lisa