Narva tunnustas Lidlit töökohtade loomise eest

14. detsembril „Narva ettevõtja 2022“ konkursi raames tunnustati Vaba Lava Narva keskuses edukamaid ettevõtjaid. Lidl Eestit tunnustati Narvas uute töökohtade loomise eest.

19.12.2022 | Tallinn

Lidlit tunnustati Narvas.

Lidlit tunnustati Narvas.

"Täname Narva kaupluse võimekat ja kokkuhoidvat meeskonda, kes meid uue tööandjana usaldas! Viimase ligikaudu aasta jooksul on Narva poest kujunenud narvakate lemmikpood ning meeskond on korduvalt pälvinud kiitust parima teeninduse eest linnas," ütles Lidl Eesti personaliosakonna juht Liina Kippasto.

Tänukirja käisid vastu võtmas kommunikatsiooniosakonna tiimijuht Katrin Seppel ja avalike suhete spetsialist Kaspar Kütt.

„Lõppenud aasta on sundinud paljusid teist initsiatiivi haarama ja vahel otsima väljapääsu keerulisest majandusolukorrast. Te oskate katsumusi ja raskusi uuteks võimalusteks muuta ja see teeb meid kõiki tugevamaks. Tänu teie oskustele ja võimetele luuakse linna uusi töökohti, ehitatakse tehaseid ja meie majandus tugevneb,“ ütles Narva linnapea Katri Raik.

 

Lidlist

Jaemüügifirma Lidl, mis on osa Schwarzi jaekontsernist, mille peakontor asub Neckarsulmis, on üks juhtivaid ettevõtteid toiduainete jaemüügisektoris Saksamaal ja Euroopas. Lidl on esindatud 32 riigis üle maailma ning haldab 12 000 kauplust ja enam kui 200 logistikakeskust 31 riigis.

Odavpoeketina pakub Lidl oma klientidele optimaalseimat hinna-kvaliteedi suhet. Lihtsus ja protsessidele orienteeritus juhivad igapäevategevusi nii kauplustes, logistikakeskustes kui teistes üksustes. Standardiseeritud protsesside kavandamise ja struktuurse ülesehituse eest on vastutav Lidl Stiftung, mille peakontor asub Neckarsulmis.

Lidlis töötab üle 360 000 töötaja. Tööd Lidlis iseloomustab dünaamilisus ja õiglus omavahelistes suhetes, mille väljundiks on tugevad meeskonnad üle maailma.

Igapäevategevustes võtab Lidl vastutuse inimeste, ühiskonna ja keskkonna eest. Lidlis tähendab jätkusuutlikkus oma kvaliteedilubaduse täitmist iga päev.

Jaekontserni Schwarz Grupi käive 2021. aastal oli 133,6 miljardit eurot.

Pressikontakt

Korporatiivkommunikatsiooni osakond
press@lidl.ee

Kategooria


Jaga

Vaata lisa