Lidl Eesti pälvis Top Employer 2023 tiitli

Rahvusvaheline Top Employers Institute kuulutas välja 2023. aasta parimad tööandjad ja Eestis pälvis ühena kahest ettevõttest kõrgetasemelise Top Employer tunnustuse Lidl Eesti OÜ. Top Employer sertifikaat tõendab ettevõtte kuulumist parimate tööandjate hulka ning silmapaistvat pühendumust personalivaldkonna arendamisele.

17.01.2023 | Tallinn

Lidl on Top Employer 2023!

Lidl on Top Employer 2023!

Sõltumatu Top Employers Institute hindab igal aastal maailma parimaid tööandjad. Lidl Eesti osales hindamisprogrammis esimest korda. Rahvusvaheliselt saavutas Lidl Top Employer kõrgetasemelise tunnustuse 28 riigis, samuti pälvis ettevõte juba 6. korda Top Employer Europe tiitli.


Top Employer sertifikaadi pälvivad ettevõtted, kes asetavad oma äritegevuse keskmesse töötajad ning loovad nende jaoks töötajasõbraliku keskkonna. Top Employer Institute hindab programmis osalevaid ettevõtteid ulatusliku personalivaldkonna uuringu põhjal, mille teemade hulka kuulusid muu hulgas töökeskkond, värbamisstrateegiad, karjäärivõimalused, mitmekesisus, võrdsus ja kaasamine, heaolu ja palju muud.


Lidli jaoks on isikliku vastutuse, võrdsete võimaluste, meeskonnatöö ja parima töökeskkonna pakkumine oma töötajatele ülimalt oluline. Lidl töötab jätkuvalt selle nimel, et kõigile töötajaile oleks loodud võimalused vastavalt oma potentsiaalile pidevalt areneda ning valitseks hea tasakaal töö- ja eraelu vahel. Eelmisel aastal, kui Lidl avas Eestis oma poed, olid selleks hetkeks loodud kõik olulised personaliprotsessid toetamaks töötaja elutsüklit ning tagatud 800 uue poetöötaja põhjalik väljaõpe poodide avamiseks.


Lidl Eesti personaliosakonna juht Liina Kippasto ütles: „Top Employer tunnustus näitab seda, et oleme loonud töökeskkonna, mille keskmes on inimesed. Tegemist on ühise töövõiduga, mis loob vundamenti meie eduloole. Seetõttu on meil väga hea meel, et meie ühine pingutus on pälvinud tunnustuse ka sõltumatu asutuse poolt. Suur aitäh kogu Lidli meeskonnale, kes igapäevaselt panustab selle nimel, et Lidl oleks esimeseks valikuks nii tänastele ja tulevastele töötajatele ning meie klientidele.“


Top Employers Institute'i tegevjuht David Plink ütles: „Erandlikud ajad toovad inimestes ja organisatsioonides esile parima ja tänavune parimate tööandjate sertifitseerimisprogramm on selle suurepäraseks tõestuseks! Need tööandjad näitavad, et hoolides oma inimeste arengust ja heaolust rikastavad nad ühiselt töömaailma. Meil on hea meel kuulutada välja 2023. aasta parimad tööandjad ja tunnustada nende pühendumust inimestele.”

 

Lidlist

Jaemüügifirma Lidl, mis on osa Schwarzi jaekontsernist, mille peakontor asub Neckarsulmis, on üks juhtivaid ettevõtteid toiduainete jaemüügisektoris Saksamaal ja Euroopas. Lidl on esindatud 32 riigis üle maailma ning haldab 12 000 kauplust ja enam kui 200 logistikakeskust 31 riigis.

Odavpoeketina pakub Lidl oma klientidele optimaalseimat hinna-kvaliteedi suhet. Lihtsus ja protsessidele orienteeritus juhivad igapäevategevusi nii kauplustes, logistikakeskustes kui teistes üksustes. Standardiseeritud protsesside kavandamise ja struktuurse ülesehituse eest on vastutav Lidl Stiftung, mille peakontor asub Neckarsulmis.

Lidlis töötab üle 360 000 töötaja. Tööd Lidlis iseloomustab dünaamilisus ja õiglus omavahelistes suhetes, mille väljundiks on tugevad meeskonnad üle maailma.

Igapäevategevustes võtab Lidl vastutuse inimeste, ühiskonna ja keskkonna eest. Lidlis tähendab jätkusuutlikkus oma kvaliteedilubaduse täitmist iga päev.

Jaekontserni Schwarz Grupi käive 2021. aastal oli 133,6 miljardit eurot.

Pressikontakt

Korporatiivkommunikatsiooni osakond
press@lidl.ee

Kategooria


Jaga

Vaata lisa