Kvaliteet kõigile

Kvaliteet kõigile

Meie lubadus

Kõrgeim kvaliteet madalaima hinnaga! Lidl pakub kvaliteetseid tooteid taskukohaste hindadega, tagades, et miljonid meie kliendid saavad endale rohkem lubada. Lidli tootevalikus on ligikaudu 2500 erinevat toidu- ja tarbekaupa, millele lisanduvad hooajalised tooted. Meie kliendid saavad valida juba tuntud kaubamärkide ning populaarsete ja auhinnatud Lidli omamärgitoodete vahel, mis on saadaval ainult meie kauplustes. Lidl inspireerib kliente pidevalt uute toodete, ideede ja hooajaliste kampaaniatega. Pakume ka tooteid, mis on kohandatud konkreetsetele toitumisvajadustele ning muutuvat kosmeetikatoodete, kodutarvete, elektriseadmete ja tekstiilikaupade valikut. Ostlemine Lidlis on midagi enamat kui vaid põhivajaduste rahuldamine.

Meie tooted

Meie tooted

Kohalikud ja hooajalised tooted, orgaanilised ja õiglase kaubanduse tooted, taime- ja vegantoit, nahasõbralikud tekstiilid - meile on oluline toote päritolu ja partnerlus tarnijatega. Meie hoolikalt kujundatud tootevalikus on nii atraktiivsed Lidli omamärgitooted, mida leidub ainult meie kauplustes, kui ka tuntud kaubamärgid. Meie kliendid leiavad Lidli kauplustest kõik eluks vajaliku - alates värskest toidust, erilistest veinidest, külmutatud toodetest, lemmikloomakaubast ja puhastusvahenditest, lõpetades igapäevaste tarbekaupadega.

Lidli kvaliteedinõuded

Lidli kvaliteedinõuded

Pöörame suurt tähelepanu toodete kvaliteedile ja värskusele. Lidli kliendid võivad selles kindlad olla, sest järgime kõrgeimaid kvaliteedistandardeid nii tootmises, suhtluses partneritega kui ka tarneahelas. Kui millegi osas ollakse rahulolematu, võtame seda arvesse ja analüüsime saadud tagasisidet oma toodete edasiseks täiustamiseks. Meil on sisse seatud protsessid, mis tagavad tõsiste probleemide korral tarbijate huvide kaitse, neid teavitades ja vajadusel ka tooteid tagasi kutsudes. Range kvaliteedikontrolli järel jõuavad meie klientideni värske toit, mahlased puuviljad ja ohutud mänguasjad. Kõrged standardid ja pidev kvaliteediprotsesside juhtimine tagavad, et meie tooted vastavad alati klientide ootustele. Lidli omamärgitooteid kontrollitakse ja testitakse enne nende turustamist põhjalikult.

Toodete tähistused ja sertifikaadid

Toodete tähistused ja sertifikaadid

Lidl vastutab ohutuse, kvaliteedi ja keskkonnakaitse eest kogu tarneahelas. Täna otsivad tarbijad toiduaineid, mis vastavad nende toitumisvajadustele ja -väärtustele. Lidlist leiab vastutustundlikult kasvatatud kohvi, kala ja mereande ning õiglase kaubanduse tooteid, mis on toodetud bioloogilist mitmekesisust ja ökoloogilist maakasutust arvesse võttes.

Meie kliendid saavad kindlad olla ka kõigi teiste meie sortimendi toodete ohutuses ja kvaliteedis. Meie tooted on selgelt tähistatud märgistega, mille on väljastanud erinevad keskkonnaorganisatsioonid. Näiteks võib leida meie toodetelt Oeko-Tex märgised, mis näitab, et meie tekstiilid on testitud kahjulike ainete suhtes.

Parimad tarnijad

Parimad tarnijad

Lidli kõrged kvaliteedistandardid kehtivad mitte ainult meile, vaid ka meie tarnijatele. Üheskoos töötame selle nimel, et leida parimad lahendused meie kõrgete kvaliteedinõuete saavutamiseks. Koostöö kohalike tarnijatega tagab, et näiteks puu- ja köögiviljad on meie kauplustes alati värsked.

Kõik meie partnerid järgivad Lidli eetikakoodeksit (Code of Conduct). Selles sätestatakse, kuidas üheskoos saavutada kõrgeim kvaliteet sotsiaalselt vastutustundlikul, ökoloogilisel ja õiglasel viisil.

Paljud Lidli tarnijad omavad rahvusvahelisi toidustandardite sertifikaate nagu rahvusvaheline toidustandard (IFS) või Briti jaemüüjate assotsiatsiooni sertifikaat (BRC). Samuti on vastavad sertifikaadid õiglase kaubanduse või mahetoodete tootjatel. Sõltumatud asutused kontrollivad meie tarnijaid regulaarselt, et tagada meie toodete nõuetekohane valmimine