Lidl Eesti hakkab kõikidele töötajatele pakkuma tasuta COVID-19 kiirteste

Võitlemaks koroonaviiruse jätkuva ohuga, pakub Lidl Eesti oma 180 töötajale isiklikuks kasutamiseks iganädalaselt ühe koroonaviiruse ninaneelu kiirtesti.

18.05.2021 | Tallinn

Töötaja ikoon

„Meie töötajate tervis on meie jaoks esmane prioriteet. Tunneme kogu laiema ühiskonna ees sotsiaalset vastutust, mistõttu näeme, et tänu meie võimalusele pakkuda töötajaile kiirteste saame kaasa aidata nakkuse leviku piiramisele,“ selgitas Lidl Eesti OÜ juhatuse esimees Jakob Josefsson. Sedasi annab ettevõte oma panuse nii töötajate kui ka klientide ja koostööpartnerite turvalisusse.

Lidlist

Jaemüügifirma Lidl, mis on osa Schwarzi jaekontsernist, mille peakontor asub Neckarsulmis, on üks juhtivaid ettevõtteid toiduainete jaemüügisektoris Saksamaal ja Euroopas. Lidl on esindatud 32 riigis üle maailma ning haldab 11 550 kauplust ja enam kui 200 logistikakeskust 31 riigis.

Odavpoeketina pakub Lidl oma klientidele optimaalseimat hinna-kvaliteedi suhet. Lihtsus ja protsessidele orienteeritus juhivad igapäevategevusi nii kauplustes, logistikakeskustes kui teistes üksustes. Standardiseeritud protsesside kavandamise ja struktuurse ülesehituse eest on vastutav Lidl Stiftung, mille peakontor asub Neckarsulmis.

Lidlis töötab üle 341 000 töötaja. Tööd Lidlis iseloomustab dünaamilisus ja õiglus omavahelistes suhetes, mille väljundiks on tugevad meeskonnad üle maailma.

Igapäevategevustes võtab Lidl vastutuse inimeste, ühiskonna ja keskkonna eest. Lidlis tähendab jätkusuutlikkus oma kvaliteedilubaduse täitmist iga päev.

Jaekontserni Schwarz Grupi käive 2020. aastal oli 125,3 miljardit eurot.

Pressikontakt

Korporatiivkommunikatsiooni osakond
press@lidl.ee

Kategooria


Jaga

Vaata lisa