Talleks ehitab Lidlile uue kaupluse Mustamäele

Talleks ja Tallinna Ehitustrust alustasid aadressil Mustamäe tee 18 uue kaubandushoone ehitust, mida hakkab üürima Lidl. Hoone saab valmis aasta pärast.

08.11.2023 | Tallinn

Lidl

Ettevalmistustööde käigus lammutati kinnistul esmalt amortiseerunud ja ajale jalgu jäänud ärihooned ning likvideeriti nõukogude ajast pärandiks saadud suuremahuline pinnasereostus.

Rajatav hoone saab olema 2-korruseline keskus pindalaga umbes 5000m², millest kaupluse müügipinda on 1400m².

Uue kaupluse avamine loob Mustamäe elanikele rohkem võimalusi soodsa hinnaga igapäevaseid sisseoste teha. Kasvav konkurents aitab tallinlastel jahtuvas majanduskeskkonnas leida paremaid ja taskukohasemaid pakkumisi ja uus pood tähendab alati ka uusi töökohti,“ ütles Lidl Eesti kinnisvaraportfoolio valdkonna eest vastutav juhatuse liige Arūnas Dzikas.

Talleksi juhatuse liige Jaano Vink kinnitas, et kauplus tuleb väga heasse asukohta ning aitab kindlasti elavdada kogu Mustamäe tee piirkonda.

"Lidl on oma kaupluste kontseptsiooni töötanud välja väga läbimõeldult ning eeldab hoonetelt pikaealisust ja kvaliteeti,“ ütles ehituse peatöövõtja Ehitustrust Tallinn OÜ juhatuse esimees Kaido Somelar.

Lidli uus kauplus ehitatakse keskkonnasäästlikult järgides rahvusvahelise EDGE ehitussertifikaadi nõudeid. Hoone on energiasäästlik ja kasutab ainult roheenergiat.

Lidlist

Jaemüügifirma Lidl, mis on osa Schwarzi jaekontsernist, mille peakontor asub Neckarsulmis, on üks juhtivaid ettevõtteid toiduainete jaemüügisektoris Saksamaal ja Euroopas. Lidl on esindatud 32 riigis üle maailma ning haldab 12 000 kauplust ja enam kui 200 logistikakeskust 31 riigis.

Odavpoeketina pakub Lidl oma klientidele optimaalseimat hinna-kvaliteedi suhet. Lihtsus ja protsessidele orienteeritus juhivad igapäevategevusi nii kauplustes, logistikakeskustes kui teistes üksustes. Standardiseeritud protsesside kavandamise ja struktuurse ülesehituse eest on vastutav Lidl Stiftung, mille peakontor asub Neckarsulmis.

Lidlis töötab üle 360 000 töötaja. Tööd Lidlis iseloomustab dünaamilisus ja õiglus omavahelistes suhetes, mille väljundiks on tugevad meeskonnad üle maailma.

Igapäevategevustes võtab Lidl vastutuse inimeste, ühiskonna ja keskkonna eest. Lidlis tähendab jätkusuutlikkus oma kvaliteedilubaduse täitmist iga päev.

Jaekontserni Schwarz Grupi käive 2021. aastal oli 133,6 miljardit eurot.

Pressikontakt

Korporatiivkommunikatsiooni osakond
press@lidl.ee

Kategooria


Jaga

Vaata lisa