Lidl jätab jaanuaris hinnad muutmata, katab käibemaksutõusu vahe ise

Kuigi käibemaksumäär Eestis tõuseb uue aasta alguses 20 protsendilt 22 protsendini, ei tõsta Lidl Eesti hindu vähemalt veebruari alguseni. Käibemaksust mõjutatud hinnatõusu edasilükkamine tähendab seda, et hinnad jäävad aasta alguses Lidli kauplustes samaks, mis nad on 2023. aasta lõpus.

01.12.2023 | Tallinn

Lidl külmutab hinnad.

Lidli jaoks on esmatähtis olla oma klientide jaoks esimene valik. Seetõttu hoiab Lidl oma hindu madalamal ja lükkab edasi uuest käibemaksust mõjutatud hindade kehtestamise.

Lidl on oma lühikese ajaga Eesti turul saanud piisavalt tugevaks, et saame pakkuda kõigile meie klientidele talvel vaatamata käibemaksu tõusule veidi lisatuge. Meie lubadus nendel aegadel jääb samaks nagu alati – pakume igapäevaselt klientidele parima võimaliku hinna eest parima kvaliteediga toodet,“ rõhutab Lidl Eesti tegevjuht Maciej Urbanski.

Arvestades, et üldine käibemaksutõus tabab inimesi just talvekuudel, mil kulutused on niigi suured ja pered on igasuguste hinnakõikumiste suhtes tundlikud, kompenseerib Lidl jaanuaris käibemaksutõusu omavahenditest.

Käibemaksu tõstmise edasilükkamine järgneb mitmele hinnalangetusele viimase aasta jooksul, mida Lidl on läbi viinud. Lidl Plus rakenduse ja Kupong Plusi tutvustamine ning enam kui 400 toote hindade langetamine olid Lidli varaseamad sel aastal tehtud sammud pere ostukorvi soodsamaks muutmisel. Sellele järgnes eriprogramm Perekaardi omanikele, mis annab lasterikastele peredele Lidli kauplustes suure hulga allahindlusi kõigi peamiste tootegruppide toodetelt, nagu näiteks värsked puu- ja juurviljad, Lupilu mähkmed ja W5 majapidamistarbed.

Praeguste allahindlustega ja soodustustega saad tutvuda siin.

Lidlist

Jaemüügifirma Lidl, mis on osa Schwarzi jaekontsernist, mille peakontor asub Neckarsulmis, on üks juhtivaid ettevõtteid toiduainete jaemüügisektoris Saksamaal ja Euroopas. Lidl on esindatud 32 riigis üle maailma ning haldab 12 000 kauplust ja enam kui 200 logistikakeskust 31 riigis.

Odavpoeketina pakub Lidl oma klientidele optimaalseimat hinna-kvaliteedi suhet. Lihtsus ja protsessidele orienteeritus juhivad igapäevategevusi nii kauplustes, logistikakeskustes kui teistes üksustes. Standardiseeritud protsesside kavandamise ja struktuurse ülesehituse eest on vastutav Lidl Stiftung, mille peakontor asub Neckarsulmis.

Lidlis töötab üle 360 000 töötaja. Tööd Lidlis iseloomustab dünaamilisus ja õiglus omavahelistes suhetes, mille väljundiks on tugevad meeskonnad üle maailma.

Igapäevategevustes võtab Lidl vastutuse inimeste, ühiskonna ja keskkonna eest. Lidlis tähendab jätkusuutlikkus oma kvaliteedilubaduse täitmist iga päev.

Jaekontserni Schwarz Grupi käive 2021. aastal oli 133,6 miljardit eurot.

Pressikontakt

Korporatiivkommunikatsiooni osakond
press@lidl.ee

Kategooria


Jaga

Vaata lisa