Lidli lahtiolekuajad jõulupühadel ja aastavahetusel

Esimest korda oma tegevuse ajaloos Eestis on Lidl otsustanud anda kogu oma meeskonnale võimaluse tähistada uue aasta saabumist koos oma sõprade ja lähedastega, mistõttu on kõik Lidli kauplused 1. jaanuaril suletud.

22.11.2023 | Tallinn

Lidli pood

Samal põhjusel lühendatakse ja muudetakse ka jõulupühade tööaega. Lidli kaupluste täpsed lahtiolekuajad jõulupühadel teatatakse klientidele kauplustes, ettevõtte koduleheküljel ja uudiskirjas.

"Me mõistame, kui oluline on kõigi Lidli kolleegide jaoks olla sel ajal koos oma lähedastega, nautida rahulikult pühade sööki või lihtsalt lõõgastuda päeva kodus. Loodame, et meie algatust mõistavad ja võtavad positiivselt vastu ka meie poodide kliendid," ütleb Lidl Eesti juhatuse liige ja personaliosakonna juht Liina Kippasto.

Alates Lidli tegevuse algusest on ettevõte alati hoolinud meeskonna rahulolust. Kaupluste ja logistikakeskuse kolleegidele makstakse keskmiselt kõrgeimat tunnipalka jaekaubanduses, juba esimesest tööpäevast alates on kõigile tagatud täiendav tervisekindlustus, samuti mitmesugused muud hüved, mis võimaldavad Lidli meeskonnal töötada rõõmu ja rahulolutundega.

Lidli poodide lahtiolekuajad jõulupühadel ja aastavahetusel:

  • Pühapäeval, 24. detsembril on kauplused avatud 8.00-19.00;
  • Esmaspäeval, 25. detsembril on kauplused avatud 9.00-22.00;
  • Teisipäeval, 26. detsembril on kauplused avatud 8.00-22.00;
  • Pühapäeval, 31. detsembril on kauplused avatud 8.00-20.00;
  • Esmaspäeval, 1. jaanuaril on kõik Lidli poed Eestis suletud.

 

Lidlist

Jaemüügifirma Lidl, mis on osa Schwarzi jaekontsernist, mille peakontor asub Neckarsulmis, on üks juhtivaid ettevõtteid toiduainete jaemüügisektoris Saksamaal ja Euroopas. Lidl on esindatud 32 riigis üle maailma ning haldab 12 000 kauplust ja enam kui 200 logistikakeskust 31 riigis.

Odavpoeketina pakub Lidl oma klientidele optimaalseimat hinna-kvaliteedi suhet. Lihtsus ja protsessidele orienteeritus juhivad igapäevategevusi nii kauplustes, logistikakeskustes kui teistes üksustes. Standardiseeritud protsesside kavandamise ja struktuurse ülesehituse eest on vastutav Lidl Stiftung, mille peakontor asub Neckarsulmis.

Lidlis töötab üle 360 000 töötaja. Tööd Lidlis iseloomustab dünaamilisus ja õiglus omavahelistes suhetes, mille väljundiks on tugevad meeskonnad üle maailma.

Igapäevategevustes võtab Lidl vastutuse inimeste, ühiskonna ja keskkonna eest. Lidlis tähendab jätkusuutlikkus oma kvaliteedilubaduse täitmist iga päev.

Jaekontserni Schwarz Grupi käive 2021. aastal oli 133,6 miljardit eurot.

Pressikontakt

Korporatiivkommunikatsiooni osakond
press@lidl.ee

Kategooria


Jaga

Vaata lisa