Mustamäel elav naine võitis Lidliga uhiuue BMW linnamaasturi

Laupäeval, 15. aprillil sai Lidl Eesti esimese sünnipäeva puhul toimunud loosimise peavõidu, linnamaasturi BMW X1 omanikuks Tallinnas Mustamäel elav Marika.

15.04.2023 | Tallinn

Võidetud BMW linnamaastur.

Võidetud BMW linnamaastur.

“Kui kõne tuli, siis ehmatasin ikka täiesti ära. Kohe seejärel arvasin, et see on petukõne ja kolmandaks veel, et see on aprillinali. Kui lõpuks kohale jõudis, et keegi ei teegi nalja, siis ei suutnud valasin rõõmupisaraid. Esimest korda elus sain nii suure võidu,” kirjeldas Marika autovõiduga kaasnenud emotsioone.

Kampaaniavõidu toonud ostu tegi Marika Tallinnas asuvast Karjavälja Lidli kauplusest, mis on tema kodukauplus. “Ma olen päris mitmes Lidlis käinud ja Lidlist ostame me praktiliselt kõike - nii toitu, tööriistu ja kui vahel ka riideid. Samuti on toredad teemanädalad, kus pakutakse erinevate riikide toitusid,” kirjeldas Marika oma kokkupuuteid Lidliga.

“Väga hea meel on selle üle, et peaauhind läks inimesele, kellest on vaid aastaga saanud Lidli veendunud püsiklient. Ühtlasi on see ka kinnitus sellele, et Eesti inimesed on meid väga hästi omaks võtnud,” sõnas Lidl Eesti kommunikatsioonijuht Katrin Seppel, lisades, et peaauhind loositi välja ligikaudu 120 000 ostutšeki seast.

Veebruari lõpus alanud ja terve märtsi kestnud kampaania jooksul loositi lisaks peaauhinnale välja ka 5 iPhone 14 ja kümneid 100-eurose väärtusega kinkekaarte.

Lidlist

Jaemüügifirma Lidl, mis on osa Schwarzi jaekontsernist, mille peakontor asub Neckarsulmis, on üks juhtivaid ettevõtteid toiduainete jaemüügisektoris Saksamaal ja Euroopas. Lidl on esindatud 32 riigis üle maailma ning haldab 12 000 kauplust ja enam kui 200 logistikakeskust 31 riigis.

Odavpoeketina pakub Lidl oma klientidele optimaalseimat hinna-kvaliteedi suhet. Lihtsus ja protsessidele orienteeritus juhivad igapäevategevusi nii kauplustes, logistikakeskustes kui teistes üksustes. Standardiseeritud protsesside kavandamise ja struktuurse ülesehituse eest on vastutav Lidl Stiftung, mille peakontor asub Neckarsulmis.

Lidlis töötab üle 360 000 töötaja. Tööd Lidlis iseloomustab dünaamilisus ja õiglus omavahelistes suhetes, mille väljundiks on tugevad meeskonnad üle maailma.

Igapäevategevustes võtab Lidl vastutuse inimeste, ühiskonna ja keskkonna eest. Lidlis tähendab jätkusuutlikkus oma kvaliteedilubaduse täitmist iga päev.

Jaekontserni Schwarz Grupi käive 2021. aastal oli 133,6 miljardit eurot.

Pressikontakt

Korporatiivkommunikatsiooni osakond
press@lidl.ee

Kategooria


Jaga

Vaata lisa