Lidli poed naasevad augusti lõpus tavalistele lahtiolekuaegadele

Alates 28. augustist naasevad suveperioodil pikendatud lahtiolekuaegadega olnud Lidli poed tavalistele lahtiolekuaegadele.

25.08.2023 | Tallinn

Lidli pood Eestis.

See tähendab, et Tallinna Raadiku, Narva, Tartu Annelinna, Pärnu ning Tallinna Tähesaju Lidli poed on alates 28. augustist avatud kell 8.00-22.00.

Samad lahtiolekuajad kehtivad ka teistele Lidli kauplustele Eestis, mis tähendab, et alates 28. augustist on kõik Lidli kauplused Eestis avatud tavapärastel aegadel, milleks on 8.00-22.00.

 

Lidlist

Jaemüügifirma Lidl, mis on osa Schwarzi jaekontsernist, mille peakontor asub Neckarsulmis, on üks juhtivaid ettevõtteid toiduainete jaemüügisektoris Saksamaal ja Euroopas. Lidl on esindatud 32 riigis üle maailma ning haldab 12 000 kauplust ja enam kui 200 logistikakeskust 31 riigis.

Odavpoeketina pakub Lidl oma klientidele optimaalseimat hinna-kvaliteedi suhet. Lihtsus ja protsessidele orienteeritus juhivad igapäevategevusi nii kauplustes, logistikakeskustes kui teistes üksustes. Standardiseeritud protsesside kavandamise ja struktuurse ülesehituse eest on vastutav Lidl Stiftung, mille peakontor asub Neckarsulmis.

Lidlis töötab üle 360 000 töötaja. Tööd Lidlis iseloomustab dünaamilisus ja õiglus omavahelistes suhetes, mille väljundiks on tugevad meeskonnad üle maailma.

Igapäevategevustes võtab Lidl vastutuse inimeste, ühiskonna ja keskkonna eest. Lidlis tähendab jätkusuutlikkus oma kvaliteedilubaduse täitmist iga päev.

Jaekontserni Schwarz Grupi käive 2021. aastal oli 133,6 miljardit eurot.

Pressikontakt

Korporatiivkommunikatsiooni osakond
press@lidl.ee

Kategooria


Jaga

Vaata lisa