Lidl toetab Narva ja Ida-Viru haiglaid beebipakkidega

Lidl annab sel aastal igale Narva Haiglas ja Ida-Viru Keskhaiglas sündinud lapsele kingituseks beebipaki.

25.05.2023 10:00:00 | Ida-Virumaa

Lidli ja Narva Haigla töötajad.

Lidli ja Narva Haigla töötajad.

Koostöö Lidl Eesti ning Narva Haigla ja Ida-Viru Keskhaigla vahel algas käesoleva aasta maikuus. Aasta jooksul saab iga eelpool nimetatud haiglates sünnitav naine endale kingituseks Lidli Lupilu toodetest koosneva beebipaki, mis koosneb vastsündinu hoolduseks vajalikest esemetest.

Nii Narva haiglas kui ka Ida-Viru Keskhaiglas sünnib iga-aastaselt ligikaudu 350 last. Imiku hoolduseks on igal vanemal tarvis kindlaid tarbeesemeid, ja lapsevanemate elu lihtsustamiseks on Lidl Eesti pannud kokku beebipakid, mis toimetati Narva Haiglasse ja Ida-Viru Keskhaiglasse.

„Meil on hea meel toetada Narva ja Ida-Viru Keskhaiglat ning eriti hea meel on aidata vastsündinuid ja nende peresid. Loodame, et Lupilu toodete beebipakid teevad värskete lapsevanemate elud veidi kergemaks, ja beebide elud rõõmsamaks,“ selgitas Lidl Eesti kommunikatsioonijuht Katrin Seppel.

Sisu hulka kuuluvad bodid, niisked salvrätid ja mähkmed. Lisaks neile on pakis nahahoolduskreem ning naha- ja juuste pesugeel, mis on mõeldud just imikutele.

 

Lidlist

Jaemüügifirma Lidl, mis on osa Schwarzi jaekontsernist, mille peakontor asub Neckarsulmis, on üks juhtivaid ettevõtteid toiduainete jaemüügisektoris Saksamaal ja Euroopas. Lidl on esindatud 32 riigis üle maailma ning haldab 12 000 kauplust ja enam kui 200 logistikakeskust 31 riigis.

Odavpoeketina pakub Lidl oma klientidele optimaalseimat hinna-kvaliteedi suhet. Lihtsus ja protsessidele orienteeritus juhivad igapäevategevusi nii kauplustes, logistikakeskustes kui teistes üksustes. Standardiseeritud protsesside kavandamise ja struktuurse ülesehituse eest on vastutav Lidl Stiftung, mille peakontor asub Neckarsulmis.

Lidlis töötab üle 360 000 töötaja. Tööd Lidlis iseloomustab dünaamilisus ja õiglus omavahelistes suhetes, mille väljundiks on tugevad meeskonnad üle maailma.

Igapäevategevustes võtab Lidl vastutuse inimeste, ühiskonna ja keskkonna eest. Lidlis tähendab jätkusuutlikkus oma kvaliteedilubaduse täitmist iga päev.

Jaekontserni Schwarz Grupi käive 2021. aastal oli 133,6 miljardit eurot.

Pressikontakt

Korporatiivkommunikatsiooni osakond
press@lidl.ee

Kategooria


Jaga

Vaata lisa