Lidl langetas kümnendiku toodete hindu, kärped puudutavad kõiki kategooriaid

Lidl Eesti värsked hinnakärped puudutavad ligikaudu kümnendikku kogu Lidli kaupluste püsisortimendist. Ettevõte on juunikuu jooksul langetanud kõigis oma kauplustes paljude toodete hindu kuni 30% võrra.

27.06.2023 | Tallinn, Estonia

Lidli pood Eestis.

Lidli pood Eestis.

Hinnalangus toimub kõigis kaubakategooriates, kaasa arvatud piima- ja lihatooted, õli, kuivained, maiustused ning mitmed tööstuskaubad. Sellega kindlustab Lidl Eesti veelgi oma staatust Eesti soodsaimate hindadega jaekauplejana.

Lidl Eesti juhatuse esimees Maciej Urbanski ütles: "Täna mõjutab paljude inimeste elu kõrge elukallidus ning me oleme leidnud viisi, kuidas oma toodete hindu veelgi langetada. Eesti turule sisenemise hetkest oleme olnud hinnaliider ning andnud eeskuju ka teistele turuosalistele. Jätkuvalt on meie kindel lubadus pakkuda kõrge kvaliteediga kaupa parima võimaliku hinnaga vaatamata väljakutsetele ülemaailmsel toiduturul."

Lidl Eesti juhi sõnul on selline hinnaalandus võimalik ennekõike tänu Lidli omakaubamärgi mudelile, mis põhineb nii tugevatel rahvusvahelistel ostulepingutel kui edukal koostööl kohalike tootjatega paljudes olulistes valdkondades, ennekõike näiteks piimatooted ja hooajalised köögiviljad.

Vaatamata üldistele tarneahela probleemidele, inflatsioonisurvele ja paljude igapäevaste toiduainete, sealhulgas liha, piima, leiva ja muude toiduainete järsule hinnakõikumisele, on Lidl olnud Eesti madalaima hinnaga jaemüüja.

Lidlist

Jaemüügifirma Lidl, mis on osa Schwarzi jaekontsernist, mille peakontor asub Neckarsulmis, on üks juhtivaid ettevõtteid toiduainete jaemüügisektoris Saksamaal ja Euroopas. Lidl on esindatud 32 riigis üle maailma ning haldab 12 000 kauplust ja enam kui 200 logistikakeskust 31 riigis.

Odavpoeketina pakub Lidl oma klientidele optimaalseimat hinna-kvaliteedi suhet. Lihtsus ja protsessidele orienteeritus juhivad igapäevategevusi nii kauplustes, logistikakeskustes kui teistes üksustes. Standardiseeritud protsesside kavandamise ja struktuurse ülesehituse eest on vastutav Lidl Stiftung, mille peakontor asub Neckarsulmis.

Lidlis töötab üle 360 000 töötaja. Tööd Lidlis iseloomustab dünaamilisus ja õiglus omavahelistes suhetes, mille väljundiks on tugevad meeskonnad üle maailma.

Igapäevategevustes võtab Lidl vastutuse inimeste, ühiskonna ja keskkonna eest. Lidlis tähendab jätkusuutlikkus oma kvaliteedilubaduse täitmist iga päev.

Jaekontserni Schwarz Grupi käive 2021. aastal oli 133,6 miljardit eurot.

Pressikontakt

Korporatiivkommunikatsiooni osakond
press@lidl.ee

Kategooria


Jaga

Vaata lisa