Lidl langetab veel enam kui 300 toote hindasid

Lidl Eesti otsustas langetada täiendavalt enam kui 300 igapäevaselt kasutatava toote hindu ning laiendab vastavalt tootevalikut regulaarselt, täites nii oma lubadust pakkuda ostjale parimat hinda igapäevaselt, mitte ainult kampaaniate raames. Esmatarbekaupade kättesaadavuse tõstmiseks langetatakse hindu kuni 30% võrra.

31.07.2023 | Tallinn

Lidli pood Eestis.

Värske hinnalangetus toimub nii piimatoodete, jahutoodete, liha, kohvi, külmutatud toodete kui mitmesuguste kuivainete kategooriates, lisaks laieneb see ka majapidamistarvetele ja muudele kaupadele, mida kodumajapidamised igapäevaselt vajavad.

Alates käesoleva aasta juunist on Lidl juba vähendanud mitmesaja toote hindu, tagades sellega toiduainete hinna inflatsiooni tingimustes stabiilseima hinnapakkumise. Majanduseksperdid on korduvalt märkinud, et Lidli turule tulek on avaldanud positiivset mõju hinnakonkurentsile ja pidurdanud toiduainete hindade järsku tõusu Eestis.

Lidl teeb Eestis jätkuvalt aktiivselt ja edukalt koostööd kohalike toiduainete tootjate ja turustajatega, kellega koos on samuti õnnestunud toodete hindu alandada.

Lidlist

Jaemüügifirma Lidl, mis on osa Schwarzi jaekontsernist, mille peakontor asub Neckarsulmis, on üks juhtivaid ettevõtteid toiduainete jaemüügisektoris Saksamaal ja Euroopas. Lidl on esindatud 32 riigis üle maailma ning haldab 12 000 kauplust ja enam kui 200 logistikakeskust 31 riigis.

Odavpoeketina pakub Lidl oma klientidele optimaalseimat hinna-kvaliteedi suhet. Lihtsus ja protsessidele orienteeritus juhivad igapäevategevusi nii kauplustes, logistikakeskustes kui teistes üksustes. Standardiseeritud protsesside kavandamise ja struktuurse ülesehituse eest on vastutav Lidl Stiftung, mille peakontor asub Neckarsulmis.

Lidlis töötab üle 360 000 töötaja. Tööd Lidlis iseloomustab dünaamilisus ja õiglus omavahelistes suhetes, mille väljundiks on tugevad meeskonnad üle maailma.

Igapäevategevustes võtab Lidl vastutuse inimeste, ühiskonna ja keskkonna eest. Lidlis tähendab jätkusuutlikkus oma kvaliteedilubaduse täitmist iga päev.

Jaekontserni Schwarz Grupi käive 2021. aastal oli 133,6 miljardit eurot.

Pressikontakt

Korporatiivkommunikatsiooni osakond
press@lidl.ee

Kategooria


Jaga

Vaata lisa