Lidl hakkab lasterikastele peredele pakkuma täiendavaid soodustusi

Eesti Lasterikaste Perede Liiduga koostööd alustanud Lidl Eesti hakkab kõigis oma kauplustes Perekaardi omanikele pakkuma valitud toodetelt täiendavat 10% suurust allahindlust, et toetada sel moel lasterikkaid peresid ja leevendada inflatsiooni mõju nende igapäevaostudele.

09.08.2023 | Tallinn

Lidl ja Perekaart

Soodustusega saadavad tooted on poes erilise sildiga märgistatud.

Eesti Lasterikaste Perede Liiduga koostööd alustanud Lidl Eesti hakkab kõigis oma kauplustes Perekaardi omanikele pakkuma valitud toodetelt täiendavat 10% suurust allahindlust, et toetada sel moel lasterikkaid peresid ja leevendada inflatsiooni mõju nende igapäevaostudele.

„Teame väga hästi, et hinnatõus Eestis on eriti valusalt mõjunud peredele, kellel on kolm või enam last. Et aidata lapsevanemaid ja pakkuda neile rohkem võimalusi tervislikke ja kvaliteetseid tooteid osta, alustame koostööd Eesti Lasterikaste Perede Liiduga. Loodame, et see koostöö aitab ka juba uue kooliaasta algusega seotud ostud palju odavamalt teha,“ kommenteeris Lidl Eesti esindaja Katrin Seppel.

„Lidl on kiirelt arenev ettevõte, mis oma pakkumistega suurendab olulisel määral lasterikaste perede võimalusi. Meil on hea meel tervitada Eesti uusimat jaekaupluste ketti Perekaardi partnerite ringis. Loodame, et võimalikult paljud perede leiavad tee nende kauplustesse,“ lausus Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap.

10% soodustus Lidli poodides kehtib kõikidele Cieni kosmeetika- ja hügieenitoodetele, „Back to School“ koolitarvetele, Lupilu beebitoodetele ja Peppertsi lasteriietele. Lisaks saavad Perekaardi omanikud igal nädalal väljavalitud puu- või juurvilja 10% odavamalt osta.

Soodustuste saamiseks ei pea Perekaardi omanik tegema midagi enamat kui näitama kassas oma Perekaarti. Märgist kuvatakse ka iganädalastes Lidli ostukataloogides, mida leidub kauplustes, www.lidl.ee ja Lidl Plus rakenduses.

Infot Perekaardi omanikule kehtivate pakkumiste kohta saab Lidli ja Perekaardi kodulehelt, Lidli poodides leiduvatelt ostukataloogidelt, sotsiaalmeediast ja kaupluses olevatelt infosiltidelt.

 

Lidlist

Jaemüügifirma Lidl, mis on osa Schwarzi jaekontsernist, mille peakontor asub Neckarsulmis, on üks juhtivaid ettevõtteid toiduainete jaemüügisektoris Saksamaal ja Euroopas. Lidl on esindatud 32 riigis üle maailma ning haldab 12 000 kauplust ja enam kui 200 logistikakeskust 31 riigis.

Odavpoeketina pakub Lidl oma klientidele optimaalseimat hinna-kvaliteedi suhet. Lihtsus ja protsessidele orienteeritus juhivad igapäevategevusi nii kauplustes, logistikakeskustes kui teistes üksustes. Standardiseeritud protsesside kavandamise ja struktuurse ülesehituse eest on vastutav Lidl Stiftung, mille peakontor asub Neckarsulmis.

Lidlis töötab üle 360 000 töötaja. Tööd Lidlis iseloomustab dünaamilisus ja õiglus omavahelistes suhetes, mille väljundiks on tugevad meeskonnad üle maailma.

Igapäevategevustes võtab Lidl vastutuse inimeste, ühiskonna ja keskkonna eest. Lidlis tähendab jätkusuutlikkus oma kvaliteedilubaduse täitmist iga päev.

Jaekontserni Schwarz Grupi käive 2021. aastal oli 133,6 miljardit eurot.

Pressikontakt

Korporatiivkommunikatsiooni osakond
press@lidl.ee

Kategooria


Jaga

Vaata lisa