Lidli esimese 8 kaupluse meeskonnad on koos

Lidli värbamiskampaania poetöötajate leidmiseks osutus edukaks ja esimese kaheksa kaupluse meeskonnad on tänaseks komplekteeritud. Lepingud uute töötajatega on sõlmitud ja lähiajal alustavad kõik tulevased poetöötajad põhjalikku väljaõpet.

20.12.2021 | Tallinn

Lidli piirkonnajuht ja poejuhataja

Lidli piirkonnajuht ja poejuhataja

Lidl Eesti personaliosakonna juhi Liina Kippasto sõnul teeb rõõmu värvatud poetöötajate mitmekesine taust. „Meie uute meeskonnaliikmete seas on nii kogenud jaekaubandustöötajaid, muude elualade esindajaid kui ka oma esimesele töökohale asujaid. Kõiki neid ühendab kõrge motiveeritus, soov teha mitmekülgset rutiinivaba tööd ja saada selle eest korralikku tasu,“ selgitab Kippasto.

Meeskondade moodustamise juures ei ole vanus olnud määravaks: noorim töötaja on 18- ning vanim 73-aastane. Meeldivaks üllatuseks osutus õppurite suur huvi, mille põhjuseks on paindlikud töötingimused ning ennekõike osalise koormusega töötamise võimalus, mis  jätab piisavalt aega ka õpinguteks. Praeguseks on lepingud sõlmitud ligi 800 uue töötajaga, viimased lepingud sõlmitakse veel lähiajal, kuid Lidlisse tööle soovijaid oli kümme korda rohkem.

„Lidlil on Eestis kaugeleulatuvad arenguplaanid ning esimese värbamislainega saime kindluse, et olemasolevate meeskondade täiendamiseks ja järgnevate kaupluste avamiseks on turul veel häid kandidaate, kes on huvitatud mitmekülgsest ja rutiinivabast tööst jaekaubanduses. Laieneme pidevalt edasi, mistõttu jätkub meil ka peatselt uute töötajate värbamine,“ lisas Liina Kippasto.

Jaanuaris algab vastsetel poetöötajatel kauplustes põhjalik väljaõpe, mille käigus omandatakse vajalikud teadmised ja oskused igapäevaste tööülesannete täitmiseks. Valdkonna keskmisest kõrgem palk ja lisahüved hakkavad poetöötajatele kehtima juba esimesest tööpäevast ning lepinguga on garanteeritud ka iga-aastane palgatõus. 

Lidlil on praegu valmimisjärgus neljas Eesti linnas kaheksa poodi. Lidl on Eesti Kaupmeeste Liidu ja Saksa-Balti Kaubanduskoja liige.

Lidlist

Jaemüügifirma Lidl, mis on osa Schwarzi jaekontsernist, mille peakontor asub Neckarsulmis, on üks juhtivaid ettevõtteid toiduainete jaemüügisektoris Saksamaal ja Euroopas. Lidl on esindatud 32 riigis üle maailma ning haldab 11 550 kauplust ja enam kui 200 logistikakeskust 31 riigis.

Odavpoeketina pakub Lidl oma klientidele optimaalseimat hinna-kvaliteedi suhet. Lihtsus ja protsessidele orienteeritus juhivad igapäevategevusi nii kauplustes, logistikakeskustes kui teistes üksustes. Standardiseeritud protsesside kavandamise ja struktuurse ülesehituse eest on vastutav Lidl Stiftung, mille peakontor asub Neckarsulmis.

Lidlis töötab üle 341 000 töötaja. Tööd Lidlis iseloomustab dünaamilisus ja õiglus omavahelistes suhetes, mille väljundiks on tugevad meeskonnad üle maailma.

Igapäevategevustes võtab Lidl vastutuse inimeste, ühiskonna ja keskkonna eest. Lidlis tähendab jätkusuutlikkus oma kvaliteedilubaduse täitmist iga päev.

Jaekontserni Schwarz Grupi käive 2020. aastal oli 125,3 miljardit eurot.

Pressikontakt

Korporatiivkommunikatsiooni osakond
press@lidl.ee

Kategooria


Jaga

Vaata lisa