Lidl laiendab oma poevõrgustikku: uued kauplused avatakse Jõhvis, Tallinnas ja Tartu Lõunakeskuses

Euroopa juhtiv jaemüüja Lidl on lisaks märtsis avatud kaheksale kauplusele valmis aasta jooksul avama Eestis veel kolm uut kauplust. Jõhvis on uue kaupluse ehitustööd lõpusirgel, Tallinna ja Tartu Lõunakeskuse kaupluste ehitus on täies hoos.

24.03.2022 | Tallinn

Lidli kauplus Jõhvis

Lidli kauplus Jõhvis

“Eestlased on meie esimesed kaheksa kauplust soojalt vastu võtnud, mis annab meile kindlustunde, et vajadus kvaliteetse ja soodsa toidu järele on suur. Uute kaupluste avamisega suurenevad Eesti klientide ostuvõimalused veelgi. Praeguses pidevalt muutuvas olukorras on ülioluline, et inimeste kulutused toidule ja esmatarbekaupadele oleksid kontrolli all,” ütles Lidl Eesti esindaja Katrin Seppel.

Kõigi kolme kaupluse valmimisega seoses loob Lidl kohalikele elanikele uusi stabiilseid ja hästitasustatud töökohti. Kõikjal, kus Lidl ehitab, investeerib ettevõte koos kaupluste arendamisega ka ümbritsevatesse taristuprojektidesse ja keskkonda.

Lidli kauplused on ehitatud keskkonnasäästlikult ning kõikidele hoonetele on väljastatud rahvusvaheline EDGE ehitussertifikaat. Hooned on energiasäästlikud ja kasutavad ainult roheenergiat. Kauplustel on avarad, kõrgete lagedega müügisaalid ning laiad vahekäigud mugavaks ostlemiseks. Kõik Lidli poed on hästi ligipääsetavad nii ühistranspordi, ratta kui autoga.

Lidlist

Jaemüügifirma Lidl, mis on osa Schwarzi jaekontsernist, mille peakontor asub Neckarsulmis, on üks juhtivaid ettevõtteid toiduainete jaemüügisektoris Saksamaal ja Euroopas. Lidl on esindatud 32 riigis üle maailma ning haldab 12 000 kauplust ja enam kui 200 logistikakeskust 31 riigis.

Odavpoeketina pakub Lidl oma klientidele optimaalseimat hinna-kvaliteedi suhet. Lihtsus ja protsessidele orienteeritus juhivad igapäevategevusi nii kauplustes, logistikakeskustes kui teistes üksustes. Standardiseeritud protsesside kavandamise ja struktuurse ülesehituse eest on vastutav Lidl Stiftung, mille peakontor asub Neckarsulmis.

Lidlis töötab üle 360 000 töötaja. Tööd Lidlis iseloomustab dünaamilisus ja õiglus omavahelistes suhetes, mille väljundiks on tugevad meeskonnad üle maailma.

Igapäevategevustes võtab Lidl vastutuse inimeste, ühiskonna ja keskkonna eest. Lidlis tähendab jätkusuutlikkus oma kvaliteedilubaduse täitmist iga päev.

Jaekontserni Schwarz Grupi käive 2021. aastal oli 133,6 miljardit eurot.

Pressikontakt

Korporatiivkommunikatsiooni osakond
press@lidl.ee

Kategooria


Jaga

Vaata lisa