Lidl alustas Narvas Pähklimäel teise kaupluse ehitust

Euroopa juhtiv jaemüüja Lidl alustas Narvas aadressil Kangelaste 37a oma teise kaupluse ehitust. 1432 m2 müügipinnaga kauplus valmib järgmise aasta suvel.

15.08.2022 | Tallinn

Narva teine Lidli kauplus

Narva teine Lidli kauplus

Uue kauplusehoone on projekteerinud ROK Projekt OÜ ja ehitab AS Ehitustrust. Poe planeeritav valmimisaeg on 2023. aasta suvel. Uus kauplusehoone ehitatakse EDGE sertifikaadi nõudeid silmas pidades ressursitõhusalt ja keskkonnasõbralikke ehituslahendusi kasutades.

Uues kaupluses on müügipinda 1432 m2. Poe juurde kuulub üle 120 parkimiskohta, millest osad on ette nähtud invakohtadeks ja pereparkimiskohtadeks, samuti on eraldi parkimiskohad jalgrattaile. Tulevane Lidli kauplus on hästi ligipääsetav nii ühistranspordi, ratta kui autoga.

Kõikjal, kus Lidl ehitab, investeerib ettevõte koos kaupluste arendamisega ka ümbritsevatesse taristuprojektidesse ja keskkonda. Narvas rajab Lidl Kangelaste prospekti ja Kangelaste põigu fooriristmiku ning kaasfinantseerib uue maa-aluse kõrgepingeliini ehitust.

Lidli esimene kauplus Narvas Tallinna mnt 7 avati 3. märtsil.

Lidlist

Jaemüügifirma Lidl, mis on osa Schwarzi jaekontsernist, mille peakontor asub Neckarsulmis, on üks juhtivaid ettevõtteid toiduainete jaemüügisektoris Saksamaal ja Euroopas. Lidl on esindatud 32 riigis üle maailma ning haldab 12 000 kauplust ja enam kui 200 logistikakeskust 31 riigis.

Odavpoeketina pakub Lidl oma klientidele optimaalseimat hinna-kvaliteedi suhet. Lihtsus ja protsessidele orienteeritus juhivad igapäevategevusi nii kauplustes, logistikakeskustes kui teistes üksustes. Standardiseeritud protsesside kavandamise ja struktuurse ülesehituse eest on vastutav Lidl Stiftung, mille peakontor asub Neckarsulmis.

Lidlis töötab üle 360 000 töötaja. Tööd Lidlis iseloomustab dünaamilisus ja õiglus omavahelistes suhetes, mille väljundiks on tugevad meeskonnad üle maailma.

Igapäevategevustes võtab Lidl vastutuse inimeste, ühiskonna ja keskkonna eest. Lidlis tähendab jätkusuutlikkus oma kvaliteedilubaduse täitmist iga päev.

Jaekontserni Schwarz Grupi käive 2021. aastal oli 133,6 miljardit eurot.

Pressikontakt

Korporatiivkommunikatsiooni osakond
press@lidl.ee

Kategooria


Jaga

Vaata lisa