Lidl alustas ettevalmistusi Viljandisse kaupluse rajamiseks

Euroopa juhtiv jaemüüja Lidl on alustanud ettevalmistusi, et rajada Viljandisse Riia mnt 1 kinnistule kauplus. Hetkel on käimas detailplaneeringu protsess, millega määratakse ehitusõigus kuni 3300 m2 hoonele.

07.07.2022 | Tallinn

Viljandi kaupluse eskiis

Viljandi kaupluse eskiis

Uue kauplusehoone projekteerimisel võetakse aluseks arhitektuuribüroo 3+1 arhitektid eriprojekt, mis osutus võitjaks Viljandi linna ja Lidli koostöös läbi viidud arhitektuurivõistlusel. Uus kauplusehoone ehitatakse EDGE sertifikaadi nõudeid silmas pidades ressursitõhusalt ja keskkonnasõbralikke ehituslahendusi kasutades.

Kõikjal, kus Lidl ehitab, investeerib ettevõte koos kaupluste arendamisega ka ümbritsevatesse taristuprojektidesse ja keskkonda. Viljandis korrastatakse kaupluse krundiga piirnevad kõnni- ja sõiduteed ning istutatakse puid ja põõsaid.

Lidli eesmärk on võimaldada kauplusele hea ligipääsetavus nii ühistranspordi, ratta kui autoga.

Lidlist

Jaemüügifirma Lidl, mis on osa Schwarzi jaekontsernist, mille peakontor asub Neckarsulmis, on üks juhtivaid ettevõtteid toiduainete jaemüügisektoris Saksamaal ja Euroopas. Lidl on esindatud 32 riigis üle maailma ning haldab 12 000 kauplust ja enam kui 200 logistikakeskust 31 riigis.

Odavpoeketina pakub Lidl oma klientidele optimaalseimat hinna-kvaliteedi suhet. Lihtsus ja protsessidele orienteeritus juhivad igapäevategevusi nii kauplustes, logistikakeskustes kui teistes üksustes. Standardiseeritud protsesside kavandamise ja struktuurse ülesehituse eest on vastutav Lidl Stiftung, mille peakontor asub Neckarsulmis.

Lidlis töötab üle 360 000 töötaja. Tööd Lidlis iseloomustab dünaamilisus ja õiglus omavahelistes suhetes, mille väljundiks on tugevad meeskonnad üle maailma.

Igapäevategevustes võtab Lidl vastutuse inimeste, ühiskonna ja keskkonna eest. Lidlis tähendab jätkusuutlikkus oma kvaliteedilubaduse täitmist iga päev.

Jaekontserni Schwarz Grupi käive 2021. aastal oli 133,6 miljardit eurot.

Pressikontakt

Korporatiivkommunikatsiooni osakond
press@lidl.ee

Kategooria


Jaga

Vaata lisa