Lidl avas Akadeemia teel oma 11. kaupluse

Euroopa juhtiv jaemüüja Lidl avas täna hommikul Tallinnas Mustamäel aadressil Akadeemia tee 31 uue kaupluse. Kauplusehoone, mille renoveerimisse investeeriti üle 9,6 miljoni euro, on Tallinnas kuues ja Eestis juba üheteistkümnes.

02.02.2023 | Tallinn

Akadeemia tee Lidli avamine.

Akadeemia tee Lidli avamine.

Uus Lidli pood avati kell 8 piduliku lindilõikamisega, millest võtsid osa Mustamäe linnaosavanem Lauri Laats, ehituse projektijuht Risto Tammo, Lidl Eesti piirkonnajuht Maksim Melkov ja poejuhataja Olga Tšumakova.  Varakult oli kohale saabunud ka palju ootusärevaid kliente, keda rõõmustasid eriti head sooduspakkumised. Avamise eripakkumised jätkuvad kaupluses veel järgmised neli nädalat.

Mustamäe linnaosavanema Lauri Laatsi sõnul on uue poe avamine oodatud ja positiivne  sündmus Mustamäel. „Mustamäelased on saanud juurde veel ühe soodsa ja mugava ostlemisvõimaluse ning lisaks sellele loob uus pood meie linnaosas 50 uut töökohta. Soovin uuele kauplusele palju edu ja mustamäelastele häid oste!“ ütles Laats

Lidl Eesti piirkonnajuhi Maksim Melkovi sõnul on kaupluse avamisega Mustamäel loodud ligi 50 hästitasustatud töökohta. „Meie meeskonna jaoks on see eriline päev. Meil kõigil on suur rõõm avada täna hommikul uus Lidli kauplus, et pakkuda Mustamäe elanikele parima kvaliteediga ja soodsaima hinnaga toidu- ja esmatarbekaupu. Oleme kindlad, et meie iganädalased pakkumised aitavad kohalikel elanikel inflatsiooni ja kasvavate hindadega paremini toime tulla,“ ütles Melkov

Lidli selge jaemüügimudel tagab klientidele kiire, mugava ja nauditava ostukogemuse. Lidli poodide planeering on lihtne, toodete paigutus lihtsasti arusaadav. Selleks, et klientidel oleks kaupluses mugav orienteeruda, on kõikide riiulite kohal hästi nähtavad sildid, mis tähistavad erinevaid tootekategooriaid ja käimasolevaid sooduspakkumisi.

Värskelt tarnitud puu- ja juurviljade, liha- ja kalatoodete ning kohapeal küpsetatud pagaritoodete valikut täiendavad paljud Lidli omamärgi ja kohalike tootjate tooted. Lidl pakub ka valikut kvaliteetset kosmeetikat, beebi- ja lastetooteid, kodupuhastusvahendeid, aia- ja remonditööriistu. Kõik Lidli tooted on saanud rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteedi-, päritolu- ja jätkusuutlikkuse sertifikaadid.

Akadeemia tee Lidli kauplus on keskkonnasäästlikult renoveeritud järgides EDGE ehitussertifikaadi nõudeid. Hoone on energiasäästlik ja kasutab ainult roheenergiat. Uuel kauplusel on avar, 1500 ruutmeetrine müügisaal ning laiad vahekäigud mugavaks ostlemiseks.

Kauplus on lihtsasti ligipääsetav ühistranspordi, jalgratta või autoga, hoone juurde kuulub suur parkla 120 laia parkimiskohaga, millest 2 parkimiskohta on mõeldud liikumispuudega inimestele ja 2 parkimiskohta peredele. Samuti on ratturitele turvaliseks parkimiseks ette nähtud 20 jalgrattakohta. Klientidel on mugavalt võimalik Lidli kauplusesse tagastada nii taarat, pappi, plastikut kui ka patareisid.

Meelespea Lidlis ostlemiseks:

•    Akadeemia tee Lidli kauplus on avatud iga päev 8.00-22.00.
•    Parkimine kaupluse parklas on parkimiskella alusel 1,5 h tasuta.
•    Lidlis on kasutusel elektroonilised hinnasildid, mis asuvad toodete kohal.
•    Iganädalased sooduspakkumised kehtivad Lidli kauplustes esmaspäevast kolmapäevani ja neljapäevast pühapäevani. Sooduspakkumisega toodete arv on piiratud.
•    Küsimuste korral palume võtta ühendust klienditoega tasuta numbril 800 0049 108 tööpäeviti 8.00-18.00.

Lidlist

Jaemüügifirma Lidl, mis on osa Schwarzi jaekontsernist, mille peakontor asub Neckarsulmis, on üks juhtivaid ettevõtteid toiduainete jaemüügisektoris Saksamaal ja Euroopas. Lidl on esindatud 32 riigis üle maailma ning haldab 12 000 kauplust ja enam kui 200 logistikakeskust 31 riigis.

Odavpoeketina pakub Lidl oma klientidele optimaalseimat hinna-kvaliteedi suhet. Lihtsus ja protsessidele orienteeritus juhivad igapäevategevusi nii kauplustes, logistikakeskustes kui teistes üksustes. Standardiseeritud protsesside kavandamise ja struktuurse ülesehituse eest on vastutav Lidl Stiftung, mille peakontor asub Neckarsulmis.

Lidlis töötab üle 360 000 töötaja. Tööd Lidlis iseloomustab dünaamilisus ja õiglus omavahelistes suhetes, mille väljundiks on tugevad meeskonnad üle maailma.

Igapäevategevustes võtab Lidl vastutuse inimeste, ühiskonna ja keskkonna eest. Lidlis tähendab jätkusuutlikkus oma kvaliteedilubaduse täitmist iga päev.

Jaekontserni Schwarz Grupi käive 2021. aastal oli 133,6 miljardit eurot.

Pressikontakt

Korporatiivkommunikatsiooni osakond
press@lidl.ee

Kategooria


Jaga

Vaata lisa