Tere tulemast Lidlisse

Lidl Eesti

Kõrgeim kvaliteet madalaima hinnaga - see on Lidli moto. Odavapoodide ketina oleme lihtsad ja otsekohesed, et pakkuda oma klientidele mugavat ostukeskkonda ja lihtsustada poes käimise argirutiini.

Meie tõhusad tööprotsessid ja tihe koostöö partneritega tagavad lisaks läbimõeldud tootevalikule suurepärase hinna ja kvaliteedi suhte. Meie kliendid võivad olla kindlad, et meie tooted vastavad alati Lidli kvaliteedi- ja värskusenõuetele. Meie töötajad pingutavad pidevalt selle nimel, et klientide igapäevane ostuprotsess oleks võimalikult lihtne.

Oleme teadlikud oma vastutusest töötajate ja äripartnerite, samuti keskkonna ja kogukonna ees. Osana Schwarzi kontsernist oleme üks suurimaid toidukaupade jaemüüjaid Euroopas ja maailmas.

Lidli töötaja

Sinu karjäär Lidlis

Kas soovid liituda meie meeskonnaga? Lidlis on meeskonnale keskenduv lähenemine, kus hinnatakse iga inimese panust, et luua koostööd tegev, hooliv ja sotsiaalselt vastutustundlik töökeskkond. Mistahes Sinu eesmärk meie meeskonnaga liitumisel ka poleks – olla oma ala parim või kasvada liidriks, Lidl Eesti toetab Su püüdlusi ja loob võimalusi Sinu karjääri arenguks.

Lidli pood

Tugev ärimudel ja kultuur - see on Lidl

Lidli edu põhineb lihtsusel ja ressursisäästlikel protsessidel. Meid iseloomustab dünaamiline igapäevatöö, kõrgete eesmärkide seadmine ja üksteise õiglane kohtlemine. Suhtume oma töötajatesse, keskkonda ja ühiskonda võrdselt vastutustundlikult. Selged protsessid ja tugev ettevõtte väärtussüsteem on aluseks meie sisemisele tegevusele ja koostööle välispartneritega. Lisateavet Lidli väärtuste ja ettevõtte arengu kohta leiate allpool.

Lidli kvaliteet

Meie tootevalik - kvaliteet kõigile

Värskus ja kvaliteet taskukohaste Lidli hindadega on meie lubadus - ja nii iga päev. Töötame selle nimel, et pakkuda klientidele mitmekülgset valikut ja kampaanianädalate raames atraktiivseid tooteid igapäevaste vajaduste täitmiseks: värskest ja kohalikust toidust rahvusvaheliselt populaarsete toodeteni, tekstiilist majapidamistarveteni. Meie kliendid saavad valida populaarsete kaubamärkide ja paljude Lidli omamärgitoodete vahel. Valikut täiendavad kohalikud ja hooajalised tooted. Meie tootevaliku ja kvaliteedinõuete kohta leiate lisateavet siit.

Lidli vastutus

Me võtame vastutuse parema homse eest

Jätkusuutlikkus on osa Lidli DNA-st. Meie jaoks tähendab jätkusuutlikkus ennekõike ettevõtte kvaliteedilubaduse täitmist iga päev. Sotsiaalne vastutus, õiglane kaubandus ja säästev tootmine on osa meie tavapärastest tööprotsessidest. Me oleme võtnud endale majandusliku, sotsiaalse ja ökoloogilise vastutuse ning töötame pidevalt enda ärimudeli parandamise nimel. Mida see meie jaoks täpselt tähendab ja mida me teeme?

Lidl pressiruum

Kõik meie uudised

Meie pressiruumist leiab alati värskeima info Lidli kohta.

Lidli kauplus

Lidl Kinnisvara - kohandume ümbritsevaga

Olgu tegemist väike- või suurlinnaga - Lidlil on sobiv poekontseptsioon kõikjale. Meie enam kui 11 900 Lidli kauplusest ja 200 logistikakeskusest saadud kogemus on võimaldanud meil saada ekspertideks, kes kohandavad iga kaupluse konkreetsele asukohale ja keskkonnale.