Lidl logo

Faktid Lidli kaupluste kohta

Kauplused

kauplust

Esimesed 8 kauplust asuvad Tallinnas, Tartus, Narvas ja Pärnus

ruutmeetrit

Kaupluste müügisaali pindala on ca 1400 ruutmeetrit. Kiireks ja mugavaks ostlemiseks on kõikides kauplustes kaubad paigutatud ühtemoodi

parkimiskohta

Kauplustes on keskmiselt 130 parkimiskohta. Klientidele on parkimine 90 minutit tasuta

miljonit

Lidl on Eestisse investeerinud üle 80 miljoni euro, millest ühe kaupluse ehitusele kulub 7-9 miljonit

Edge sertifikaat

Uued Lidli kauplused on keskkonnasäästlikult ehitatud ning kõikidele hoonetele on väljastatud rahvusvaheline EDGE ehitussertifikaat.

Hooned on energiasäästlikud ja kasutavad ainult roheenergiat. 

Kõiki kauplusehooneid juhib intelligentne hoonehaldussüsteem, mis reguleerib valgustust, ventilatsiooni, CO2-süsteemi ja tagab energiasäästlikult hea kliima siseruumides.

Igast kauplusest leiavad kliendid niinimetatud taaskasutusseina, kuhu lisaks taarale on võimalik mugavalt tagastada ka patareisid, plasti ja pappi.

Tooted

Kõik kauplused pakuvad klientidele erinevates tootekategooriates nii tuntud Lidli kaubamärke, mida mujalt ei leia, kui ka kohalikke tooteid – alustades värsketest puu- ja juurviljadest ja pagaritoodetest ning lõpetades majapidamistarvete, kosmeetika ja tööriistadega. Ühtekokku on Lidli sortimendis üle 2500 toote.

Sooduspakkumised

Iganädalased sooduspakkumised kehtivad Lidli kauplustes esmaspäevast kolmapäevani ja neljapäevast pühapäevani. Sooduspakkumisega toodete arv on piiratud.

Tööstuskaubad

Palju kvaliteetseid tööstuskaupade pakkumisi: spordivarustusest köögitarvete (Silvercrest) ning kodu- ja aiatööriistadeni (Parkside).

Tekstiil

Kõik meie tekstiilid on testitud Hohensteini kvaliteediinstituudis ja toodetud sotsiaalselt vastutustundlikes tehastes.

Lastekaubad

Lidli armastatud lastekaupade brändi Lupilu tootevalikust leiab beebikaupu, riideid, puhastus- ja hügieenivahendeid. Lupilu mähkmed on testitud Saksa Dermatest Institute'i (Dermatest GmbH) poolt ja on eriti nahasõbralikud. Riiete valmistamiseks on kasutatud 100% orgaanilist puvilla. Lastetoidud on orgaanilised ning valmistatud sertifitseeritud puu- ja juurviljadest, lihast ja piimast. Pesuvahendites ei ole kasutatud lisa värvi- ega lõhnaaineid. 

Puhastusvahendid ja kosmeetika

Lidli puhastusvahendid kannavad nimetust W5. Toodete hulgast leiab kõik koduseks suurpuhastuseks vajaliku, ka suures valikus ökotooteid.

Kosmeetikabränd Cien pakub igapäevaseks kasutamiseks laia valikut tooteid nii naistele kui meestele. 

Hinnasildid

Lidlis on kasutusel elektroonilised hinnasildid, mis asuvad toodete kohal.

Värskus ja kvaliteet

Värskus ja kvaliteet on meie prioriteet. Oleme toodetele seadnud ranged kvaliteedikriteeriumid, mida kontrollivad pidevalt nii meie eksperdid kui ka sõltumatud asutused. 

Kiire teenindus

Lidli poetöötaja kassas

Lidli kauplustes on 11 kassat, millest üks on spetsiaalne invakassa. Kassades on kasutusel Magellan 9800i skännerid, millel on 6 erinevat skaneerimise tsooni. Skännerite 100% digitaalne pilditehnoloogia jäädvustab mis tahes vöötkoodi 100% täpsusega ning kaaluda on võimalik kõike alates mõnest grammist kuni 15 kilogrammini. Meie kogenud töötaja skanneerib minutis kuni 40 toodet.

Vastutustundlik tööandja

Lidli töötajad

Me maksame oma poetöötajatele valdkonna parimat palka iga töötatud minuti eest ning garanteerime iga-aastase palgatõusu. Ka aeg, mille töötajad veedavad väljaõppel, on täies ulatuses tasustatud. 

Meie poodides teevad kõik töötajad kõike - nii ei muutu tööpäevad üksluiseks ning erievate oskuste omandamisel on võimalik ka kiiresti karjääriredelil tõusta.

Lisaks tavalisele haigekassa kindlustusele pakume me kõigile täiendavat tervisekindlustust, mis hakkab kehtima juba esimesest tööpäevast.