Jõhvis avatakse esimene Lidli kauplus

4. augustil kell 8.00 avatakse aadressil Puru tee 5 esimene Lidli kauplus Jõhvis. Jaekaubandusettevõte Lidl Eesti on investeerinud uue kaupluse ehitusse, samuti lähiümbruse heakorrastusse ja taristu parandamisse ca 5,7 miljonit eurot. Kaupluse avamisega loodi Jõhvis ligi 80 hästitasustatud töökohta.

22.07.2022 | Tallinn

Lidli kauplus Jõhvis

Lidli kauplus Jõhvis

Uus Lidl kauplus asub hästi ligipääsetavas piirkonnas Puru teel, pakkudes Jõhvi, Kohtla-Järve ja lähiregiooni elanikele võimalust mugavalt sisseoste teha. Esimesed neli nädalat pärast avamist rõõmustavad kliente eriti head hinnad ning sooduspakkumised.

Jõhvi Lidli kauplus on ehitatud keskkonnasäästlikult järgides rahvusvahelise EDGE ehitussertifikaadi nõudeid. Hoone on energiasäästlik ja kasutab ainult roheenergiat. Uuel kauplusel on avar, kõrgete lagedega 1400 ruutmeetrine müügisaal ning laiad vahekäigud mugavaks ostlemiseks.

Kauplus on lihtsasti ligipääsetav ühistranspordi, jalgratta või autoga. Hoone juurde kuulub suur parkla 120 laia parkimiskohaga, millest 2 parkimiskohta on mõeldud liikumispuudega inimestele ja 2 parkimiskohta peredele. Ratturitele on turvaliseks parkimiseks ette nähtud 16 jalgrattakohta.

Uute kaupluste avamine Eestis on osa Lidli kauplustevõrgu arendamise strateegiast, mis sai alguse 3. märtsil 2022 8 kaupluse samaaegse avamisega Tallinnas, Tartus, Narvas ja Pärnus. Jõhvi on teine Lidli kauplus Ida-Virumaal, uue kaupluse avamisega on Eestis kokku üheksa Lidli poodi.

Meelespea Lidlis ostlemiseks:

  • Jõhvi Lidli kauplus avatakse neljapäeval, 4. augustil kell 8.00. Kauplus on avatud iga päev 8.00-22.00.
  • Parkimine kaupluse parklas on parkimiskella alusel 1,5 h tasuta.
  • Lidlis on kasutusel elektroonilised hinnasildid, mis asuvad toodete kohal.
  • Iganädalased sooduspakkumised kehtivad Lidli kauplustes esmaspäevast kolmapäevani ja neljapäevast pühapäevani. Sooduspakkumisega toodete arv on piiratud.
  • Küsimuste korral palume võtta ühendust klienditoega tasuta numbril 800 0049 108 tööpäeviti 8.00-18.00.

Lidlist

Jaemüügifirma Lidl, mis on osa Schwarzi jaekontsernist, mille peakontor asub Neckarsulmis, on üks juhtivaid ettevõtteid toiduainete jaemüügisektoris Saksamaal ja Euroopas. Lidl on esindatud 32 riigis üle maailma ning haldab 12 000 kauplust ja enam kui 200 logistikakeskust 31 riigis.

Odavpoeketina pakub Lidl oma klientidele optimaalseimat hinna-kvaliteedi suhet. Lihtsus ja protsessidele orienteeritus juhivad igapäevategevusi nii kauplustes, logistikakeskustes kui teistes üksustes. Standardiseeritud protsesside kavandamise ja struktuurse ülesehituse eest on vastutav Lidl Stiftung, mille peakontor asub Neckarsulmis.

Lidlis töötab üle 360 000 töötaja. Tööd Lidlis iseloomustab dünaamilisus ja õiglus omavahelistes suhetes, mille väljundiks on tugevad meeskonnad üle maailma.

Igapäevategevustes võtab Lidl vastutuse inimeste, ühiskonna ja keskkonna eest. Lidlis tähendab jätkusuutlikkus oma kvaliteedilubaduse täitmist iga päev.

Jaekontserni Schwarz Grupi käive 2021. aastal oli 133,6 miljardit eurot.

Pressikontakt

Korporatiivkommunikatsiooni osakond
press@lidl.ee

Kategooria


Jaga

Vaata lisa